Reset »
2026-05-12
Lam Tin
Ref: S052805
Saleable Area : 720 ft²
Gross Area : 910 ft²
Sale: HK$ 11.680 M Mortgage    @ HK $16,222 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-11
Lam Tin
Ref: S063514
Saleable Area : 718 ft²
Gross Area : 913 ft²
Sale: HK$ 11.000 M Mortgage    @ HK $15,320 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-11
Lam Tin
Ref: S057873
Saleable Area : 537 ft²
Gross Area : 680 ft²
Sale: HK$ 7.800 M Mortgage    @ HK $14,525 / Saleable Area
Add
Enquiry
Yau Tong
Ref: S065800
Saleable Area : 718 ft²
Rent: HK$ 33,000    @ HK $46 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-08
Lam Tin
Ref: S065735
Saleable Area : 517 ft²
Gross Area : 639 ft²
Rent: HK$ 20,500    @ HK $40 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-07
Lam Tin
Ref: S063761
Saleable Area : 614 ft²
Gross Area : 783 ft²
Sale: HK$ 7.220 M Mortgage    @ HK $11,759 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-07
Lam Tin
Ref: L053709
Saleable Area : 517 ft²
Gross Area : 639 ft²
Rent: HK$ 18,500    @ HK $36 / Saleable Area
Sale: HK$ 6.000 M Mortgage    @ HK $11,605 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-07
Lam Tin
Ref: S012632
Saleable Area : 748 ft²
Gross Area : 939 ft²
Sale: HK$ 8.500 M Mortgage    @ HK $11,364 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-07
Lam Tin
Ref: S064987
Saleable Area : 720 ft²
Gross Area : 910 ft²
Sale: HK$ 10.000 M Mortgage    @ HK $13,889 / Saleable Area
Add
Enquiry
2026-05-07
Lam Tin
Ref: S007351
Saleable Area : 537 ft²
Gross Area : 680 ft²
Rent: HK$ 19,800    @ HK $37 / Saleable Area
Add
Enquiry
About Us